System logo
BBbike
City logo
City logo
Strona startowa / Jak to działa?

Jak to działa?

Jak korzystać z BBbike ?

1. Zarejestruj się na stronie www.bbbike.eu, zaakceptuj regulamin i wpłać 20 zł (kaucja + minimalna kwota doładowania) na na osobisty rachunek Klienta w systemie BBbike. 

2. Po rejestracji LOGIN i PIN otrzymasz e-mailem i SMS-em. PIN możesz zmienić w zakładce LISTA KART w profilu użytkownika.

3. Opłata za korzystanie z BBbike jest pobierana automatycznie z osobistego rachunku Klienta w systemie BBbike za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności online. Twój osobisty rachunek jest aktywny, jeśli masz na nim więcej niż 10 zł. 

 

Jak wypożyczyć rower BBbike ?

1. Podejdź do terminala na wybranej stacji BBbike, uruchom go i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. 

2. Następnie na klawiaturze wpisz numer zamka, przy którym znajduje się rower, który chcesz wypożyczyć (od 1 do 14).

3. Na wyświetlaczu pojawi się też kod do linki zabezpieczającej (niezbędnym w sytuacji kiedy konieczne jest zablokowanie roweru poza stacją). Kod trzeba zapamiętać. (przychodzi on również SMS-em który otrzymałeś bezpośrednio po wypożyczeniu roweru. W przypadku jego utraty prosimy o kontakt z infolinią: 33 444 88 88).

4. Podejdź do roweru, naciśnij sensor blokady zwalniającej elektrozamek i ciesz się jazdą (na wykonanie wszystkich czynności masz 20 sekund).

 

Jak zwrócić rower BBbike ?

1. Podjedź do wybranej stacji BBbike i włóż trzpień roweru, który jest pod koszykiem, do otworu w zamku. 

2. Upewnij się, że rower jest prawidłowo zaparkowany – spróbuj pociągnąć go w tył, jeśli nie możesz tego zrobić, to znaczy, że wszystko jest w porządku. Zwróciłeś rower poprawnie.

Statut roweru możesz zawsze sprawdzić na terminalu BRA bezpośrednio po zakończeniu wypożyczenia.

 

W razie problemów skontaktuj się z naszą INFOLINIĄ BBbike
Telefon: 33 444 88 88
E-mail: bok@bbbike.eu

 

Bądź eco, przesiądź się na BBbike !

1. BBbike to bezobsługowa wypożyczalnia rowerów, która składa się z 12 stacji i 120 rowerów. Stacje są rozmieszczone co kilkaset metrów, co umożliwia łatwe dotarcie w wybrany rejon w dowolnym czasie.

2. BBbike jest nowoczesnym i ekologicznym uzupełnieniem transportu miejskiego. Działa 24 godziny na dobę wiosną, latem i jesienią.

3. Wypożyczając rower każde wypożyczenie do 20 minut jest za darmo !

4. Rower możesz wypożyczyć w jednej z 12 stacji, a zwrócić w dowolnej innej, bądź w tej samej.